Smaller Default Larger

Rreth nesh

Buzeqeshja juaj eshte gjeja e pare qe njerzit shohin tek ty. Menjehere, ajo portretizon personalitetin tuaj, besimin ne vete, gezimin dhe vitalitetin. A tregon buzqeshja juaj gjithcka per ty, apo ti ke turp te buzeqeshesh? Pothuajse gjysma e adulteve te intervistuar, pohojne se duan nje buzeqeshje te bukur.  A nuk eshte koha e duhur tani, qe te keni buzeqeshjen e bukur qe meritoni? Jo vite. As muaj. Me pak se dy vizita. Ne perdorim teknikat me te avancuara te dentristrise per t'ju dhene buzeqeshjen qe meritoni, pa ju lene te prisni.

 

Dr. Luçian Oço

Dr. Ermira Oço

 

 

lucian
Lindur ne: 27. 07. 1975

Specializuar në:
  • Kirurgji
  • Implanologji
  • Ortopedi
mira
Lindur ne: 28. 02. 1982

Specializuar në:
  • Terapi
  • Ortodonci
  • Profilaksi


Stafi

stafi